KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12848103
nr 1284 8103
Carl Köhler
(1919-2006), Sverige
Oljemålning, Stockholm. Signerad. Olja på duk, 50x60 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 19:06:24
27/10 13:05:52
Carl Köhler
Läs mer om Carl Köhler